چگونه یک نسخه قابل حمل از وبسایتمون داشته باشیم

(شما میتوانید فیلم آموزشی این مقاله را در انتهای صفحه مشاهده کنید)

اگر شما نیز جزء وب مستر ها باشید ، حتما تا کنون موارد بسیاری پیش آمده است که قصد انجام تغییراتی در سایت خود داشته و همیشه آنها را نیز به طور آنلاین و در بانک اطلاعات هاست خود انجام می داده اید . این روش دو عیب عمده دارد یکی اینکه در صورت آشنا نبودن کامل ، امکان انجام تغییرات اشتباه افزایش یافته و ممکن است که سایت شما با مشکلات کلی مواجه شود و دوم اینکه انجام تغییرات در این روش ممکن است باعث به وجود آمدن وقفه هایی در فعالیت کاربران آنلاین شود که هرجه بازدید از یک سایت بیشتر باشید ، این عیب خود را بزرگ تر می نمایاند.

اطلاعات حرفه ای:
USB Webserver یک نرم افزار سرور مجازی شامل بسته های روبرو می باشد: Apache, MySQL, PHP و PHPMyAdmin

این نرم افزار کارکردی مشابه XAMPP, NetServer و سایر نرم افزارهای سرور مجازی دارد با این تفاوت که این نرم افزار به شکل پرتابل بوده و با نصب شدن در USB قابل جابجایی و انتقال به سایر کامپیوترها می باشد . فضای لازم برای نصب کامل این نرم افزار ۲۲٫۳MB می باشد .

USB Webserver نام نرم افزاری است حرفه ای که با نصب بر روی ویندوز شما وب سرور Apache ، بانک اطلاعاتی MySQL و PHP که دربرگیرنده ی PHPMyAdmin نیز می باشد را در اختیارتان قرار می دهد تا به سادگی نسخه ی آفلاین سایت خود را در کامپیوتر شخصی تان بالا آورده و با دست باز اقدام به انجام تغییرات مختلف در آن نمایید ، بدون آنکه هیچ گونه نگرانی بابت از دست رفتن اطلاعات اصلی و یا عدم دسترسی کاربران سایت به محتوای آن را داشته باشید.

قابلیت بزرگ این برنامه نسبت به بقیه این است که می توانید آن را بر روی USB و CD یا هرجای دیگر بصورت پورتابل و بدون نیاز به نصب استفاده کنید.

سایت اصلی برنامه : http://www.usbwebserver.net